Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yaşar - Aldanırım gitar akoru

YazarMesaj
afk
moderatör
moderatör
afk

Yaşar - Aldanırım gitar akoru Empty
MesajKonu: Yaşar - Aldanırım gitar akoru   Yaşar - Aldanırım gitar akoru EmptyPtsi Şub. 11, 2008 7:08 am

Em G Em GBu bir yalan bu bir cezaEm F G EmBu bir talan gönlüm bu bir vedaEm G Em GNe bir tavır ne bir edaEm F G EmTutup savur gönlüm bu son elvedaEm G-F-EmHatırlarım hiç gidemem deyişiniEm G-F-EmHatırlarım erken ölürüm deyişiniAm G FAldanırım ben zaten gülüşüne ahh gülüşüneAm G F EmAldanırım aldanırım aldanırım gülüşüneEm FBu bir yalan bu bir cezaF GBu bir talan gönlüm buF G F EmBu son elveda aşk değil kezaEm Am Ne bir tavır ne bir eda F EmSavur savrul gönlüm bu bu son elvedaAm G F EmAldanırım aldanırım aldanırım ben sanaEm G Em G Bu her mevsim söyler misinEm F G EmMecbur eden buna yar sen misinEm G Em GSoran beni yarım bulurEm F G EmSen bir tek gül ey yar tamam olurEm G FHatırlarım hiç gidemem deyişiniEm G FHatırlarım erken ölürüm deyişiniAm G FAldanırım ben zaten gülüşüne ahh gülüşüneAm G F EmAldanırım aldanırım aldanırım gülüşüne
http://www.afk.org.tr.tc

Yaşar - Aldanırım gitar akoru
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pinhani - Bir Anda gitar akoru
» Avril Lavigne - Nobody's Home gitar akoru